Darz Bór!

Na prośbę Łowczego Okręgowego Jana Kupczaka poniżej przesyłam maila z ZG PZŁ od Rzecznika Prasowego Pani Weroniki Śliwińskiej.

Dzień dobry,
zwracam się do Państwa z prośbą o pilne podpisanie petycji #SignForHunting i jak najszersze jej udostępnianie w waszych okręgach. Petycja została przygotowana przez FACE (Federację Stowarzyszeń na rzecz Łowiectwa i Ochrony Przyrody), zajmującej się m. in. reprezentacją naszych praw — praw ponad 7 milionów myśliwych zrzeszonych w organizacjach łowieckich na arenie międzynarodowej.

Formularz petycji znajdziecie Państwo na stronie: https://signforhunting.com/pl/

Zajmie to Państwu zaledwie 5 sekund. Ważne jest, aby dotrzeć do jak największej liczby myśliwych w naszym kraju.

Coraz częściej obserwujemy działania antyłowieckie podejmowane przez instytucje europejskie, które wpływają na charakter myślistwa oraz jego odbiór społeczny w naszym kraju. W czasie gdy w Europie stajemy przed coraz bardziej skomplikowanymi zagadnieniami związanymi z czynną ochroną środowiska, jak i wieloma innymi poważnymi wyzwaniami, niektórzy decydenci w Brukseli są nastawieni na bezzasadne ograniczanie polowań. Obecnie 80% zasad i przepisów mających wpływ na łowiectwo i ochronę przyrody pochodzi z Brukseli!

Więcej szczegółów nt. Kampanii Europejskich Myśliwych na stronie: https://www.pzlow.pl/kampania-europejskich-mysliwych-face-podpisz-petycje/

Musimy chronić swoich praw.

Pozdrawiam

Weronika Śliwińska
Rzecznik prasowy
tel.: + 48 22 55 65 529

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *